Tým vedoucích tábora dětí
Karolína KárníkováKarolína Kárníková

Karolína Kárníková

hlavní vedoucí pro malý

24 let, úspěšná maturantka s oborem grafický design v Praze, nyní, již 2. rokem studentka Technické univerzity v Liberci, kde se zabývá enviromentalním designem a uměním. Na Kosák jezdí ani neví od kdy, ale velký vedoucí od roku 2015.

Ráda se věnuje sportu, grafice a polemizování a hudbě, ale i učení a poznávání nového. Z Kosáku si každoročně odnáší horu smradlavého oblečení, ale hlavně báječné vzpomínky na 14 dní mimo civilizaci se super vybranou společností.

Bára HolerováBára Holerová

Bára Holerová

vedoucí

Je mi 26 let, úspěšně jsem absolvovala grafický design na střední škole Václava Hollara a teď se věnuji hlavně doma svému synovi a výtvarné činnosti, nejvíce počítačové grafice. Na Kosák jezdím už od svých předškolních let, v patnácti po prvé jako součást týmu vedoucích.

Kosák je pro mě odpočinkem od městského života, inspirací a místem, kde můžu vybít svoji tvůrčí energii.

Mimo výtvarnou sféru mě baví ještě fotografování, pobyt v přírodě, cestování, zpěv, deskové hry a jízda na koni.

Daniel FrnkaDaniel Frnka

Daniel Frnka

vedoucí

Ahoj, jsem třiadvacátník, student ČVUT strojní. Od mala jsem trávil veškeré prázdniny na staré chalupě v přírodě, které vyžadovala spoustu péče. To ve mně vypěstovalo kutila a užívání si čerstvého vzduchu. Mezi mé další záliby patří sport, vaření, umění, zařizování věcí, pro které se mohu nadchnout jako například táborové hry.

Pavlína KrupařováPavlína Krupařová

Pavlína Krupařová

vedoucí

Narodila jsem se v Hořicích v Podkrkonoší v době kdy na školách byly vyhlášeny uhelné prázdniny.

Nyní žiji s dlouholetým přítelem a dcerou v Mariánských lázních, kde pracuji jako osvč v salonu pro úpravu srsti psů a koček.

Miluji přírodu, fér lidi, optimismus, cestování, geocaching...

Tereza HolerováTereza Holerová

Tereza Holerová

vedoucí

Ahoj, je mi 22 let a momentalně jsem studentnem Vyšší zdravotnické školy na všeobecnou sestru. Svuj volný čas trávím v práci nebo svými kamarády. Mezi moji velkou radost patri deti. Na Kosák jedu poprvé ale už se ted se tam moc těším.

Honza LukáčHonza Lukáč

Honza Lukáč

vedoucí

Je mi 35 let. Jsem otcem dvou dětí, holky a kluka. Jsem státní zaměstnanec. Kosáku se účastním jako vedoucí od roku 2015. Moje koníčky jsou sport, zahrada a cestování. Mám rád pobyt v přírodě, výlety a práci s dětmi. Na kosáku se mi nejvíc líbí, že toto vše spojuje dohromady.

Kryštof KárníkKryštof Kárník

Kryštof Kárník

vedoucí

Ahoj, jmenuji se Kryštof, narodil jsem se v roce 2000. Studuji scénografii na žižkovské SUPŠ a baví mě umění a historie. Na tábor jezdím od roku 2004 a v podstatě jsem na něm vyrostl. Jako vedoucí jedu letos poprvé a moc se těším na novou zkušenost. Na Kosáku mám nejradši krásné prostředí, noční hry, puťáky a klid od zbytku civilizace a každodenního ruchu ve městě. A taky žranici na konci tábora :)

Vašek LipkaVašek Lipka

Vašek Lipka

vedoucí

Jmenuji se Václav Lipka. Narodil jsem se roku 1988 do rodiny 4 dětí jako prvorozený. Od toho se už odvýjela radost a starost o své sourozence a následně i pak dětí na Kosáku :). Mezi mé koníčky mimo pracovní život je ragby, běhání a dlouhé psí procházky :). Na Kosák jezdím od roku 2016 a vždy se těším na ty malé ratolesti :). Jak už na ty nové přírůstky, tak rozhodně i na ty odchovance, co nás navštěvují už od raného věku :).

Moc se navsechny těším zase příští rok :).