Tým vedoucích tábora teenagerů
Pája SedláčkováPája Sedláčková

Pája Sedláčková

hlavní vedoucí pro teenagery

Absolventka Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, držitelka osvědčení Školení hlavních vedoucích táborů, půl roku působila jako dobrovolník v zemích subsaharské Afriky, kde se podílela na vzdělávání dětí z chudinských čtvrtí a preventivních programech infekčních onemocnění, zejména HIV/AIDS, certifikovaný plavčík Amerického červeného kříže, nyní pracuje v oblasti pracovně lékařských služeb, vedoucí na Kosáku od roku 2005.

Baví ji sporty všeho druhu na souši i ve vodě, cestování po Čechách i daleko za jejich hranice…Ráda potkává nové lidi, ale ještě radši své staré známé. A tohle všechno dohromady dokáže poskytnout jenom Kosák ;-)

Honza MelíšekHonza Melíšek

Honza Melíšek

vedoucí

33 let, vyučil se kuchařem, poté pracoval jako šenkýř, podlahář, jako marketingový specialista v největší české automobilce, jako copywriter v reklamní agentuře a v současné době se věnuje reklamní a filmové produkci. Momentálně ho však nejvíce zaměstnává brázdění českých i zahraničních pódií s rokenrolovou formací TH!S, kde rozeznívá sladké šestistrunné dřevo a své hlasivky.

a Kosák začal jezdit v roce 1997, a protože zážitky z něj velkou měrou pomohly zformovat jeho osobnost, po dvaceti létech se vrací na místo činu, aby se táboru revanšoval a vrátil mu tak to nejlepší co mu dal. A taky proto, že je tam fakt sranda. A navíc hezky. A vůbec…jedeme už?!

Jakub MatěnaJakub Matěna

Jakub Matěna

vedoucí

24 let, studuje na Matematicko-fyzikální fakultě UK a na Kosáku bude letos již po jedenácté. Z tábora si každoročně odnáší mnoho netradičních zážitků a odpočine si od všedního studentského života. Kuba miluje cyklistiku, kanoistiku a hru na klavír. Mezi jeho největší zájmy patří také matematika, informatika či chemie.

Terka CachováTerka Cachová

Terka Cachová

vedoucí

Absolvovala Pedagogickou fakultu UK a Fakultu humanitních studií, v současné době se kromě výuky angličtiny a houslí věnuje synu Matyášovi. Od r. 2000 se podílela na vedení sociálně-kreativního programu pro mládež Tensing (YMCA), kosácký život poznala poprvé r. 2004 a léto bez něj si již ani nedovede představit.

Stejně jako všechny z teamu ji baví cestování&sport, v přírodě je jako doma; hudba a knihy jsou pro ni příjemnou společností. Co ji však těší nejvíce je potkávat se s lidmi, s nimiž může sdílet zážitky a dobrodružství, o něž na Kosáku rozhodně není nouze.

Petr OplatkaPetr Oplatka

Petr Oplatka

vedoucí

33 táborový veterán, který na Kosáku poprvé navštívil latrinu už v roce 1997. Po dlouhé odmlce, způsobené prací v oboru produkce, se letos vrací do Údolí Kosího potoka jako vedoucí. Na Kosák vzpomíná celý život a celý život z něj čerpá. Tábor zůstává díky bohu prakticky stejný jak ho před lety zanechal, takže se zapojením tohoto staronového člena nebude žádný problém. Petr má rád přírodu a nemá rád crocsy a kapelu Kryštof. Co s ním rozhodně nezažijete je nuda.

Jára SmejkalJára Smejkal

Jára Smejkal

vedoucí

25 letý odchovanec tábora na kosím potoce, který se poprvé na Kosáku ukázal v 5 letech jako malý Jaroušek a nyní je z něj velký vedoucí. Studuje na SPŠ Stavební Dušní. Jeho zájmy jsou bojové sporty, grafika ale jeho největším koníčkem je hudba. Hraje v kapele, orchestru a po hospůdkách. Postará se o to, aby potěšil a rozezpíval každou hudbě otevřenou duši.

Je to rodilý měšťák, ale vyrazit do terénu mu nedělá žádný problém. Na kosáku našel přátele, klid a odreagování. Každý rok se tam moc těší a vždy rád uvidí všechny staré i nové tváře.